Bezgotówkowe naprawy maszyn rolniczych

Concordia jako jedno z pierwszych towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ubezpieczenia z dopłatami budżetu państwa. Tworzy programy ubezpieczeniowe dla dużych gospodarstw oraz pakiety przygotowane z myślą o rolnikach indywidualnych. Zapewnia ochronę majątku, życia i zdrowia rolnika. Czerpie przy tym z doświadczenia niemieckich udziałowców, dzięki czemu należy do wielkiej grupy profesjonalnych ubezpieczycieli agro w Europie.

Wizytówką firmy od lat była i jest wysoka jakość likwidacji szkód. W związku ze specjalizacją ukierunkowaną na sektor rolny, w dużej mierze szkód zgłaszanych przez rolników, związanych z ich uprawami, gospodarstwem, jak również maszynami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, działających w branży agro, Concordia w sezonie rolnym 2015 r., stworzyła „siatkę” rekomendowanych punktów serwisowych w całej Polsce, w których  rolnicy mogą szybko, komfortowo i bezgotówkowo naprawić swoje maszyny rolnicze.

– Szczególnie w sezonie żniw i zbiorów najważniejsze jest ponowne uruchomienie sprzętu, tak aby mógł on jak najszybciej wyjechać ponownie na pole. Sprawy należności, przygotowania dokumentów mogą zaczekać. Pracujemy z rolnikami od lat, dlatego też wiemy co jest dla nich ważne… wiemy, że często czas jest na wagę złota – mówi Piotr Adamczyk – Dyrektor Biura Likwidacji Szkód Concordii Ubezpieczenia.

Rekomendowane punkty napraw maszyn rolniczych zlokalizowane są na terenie całej Polski. Łącznie jest już ich ponad 200. W tych miejscach właściciel ciągnika rolniczego, kombajnu lub innej maszyny rolniczej ma możliwość naprawy uszkodzonego sprzętu w formie bezgotówkowej, a ustalenie zakresu i wartości naprawy mienia uszkodzonego w wyniku wypadku ubezpieczeniowego dokonywane jest bezpośrednio pomiędzy Concordią a autoryzowanym warsztatem naprawczym.

Na liście znalazły się warsztaty działające zgodnie z zaleceniami czołowych producentów maszyn, których profesjonalizm gwarantuje 100-procentową pewność wysokiej jakości obsługi. Rekomendowane punkty serwisowe klient może w łatwy sposób znaleźć na stronie Towarzystwa, pod adresem: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/zglos-szkode-pisemnie/agro-casco,249.html