Kolejne oddziały w nowym formacie

Bank BGŻ BNP Paribas otworzył kolejne w pełni bezgotówkowe placówki. Oddziały w nowym formacie z nowoczesnym designem są dostosowany do potrzeb współczesnego, mobilnego klienta, który może liczyć na wiele praktycznych udogodnień oraz profesjonalne wsparcie zespołu doradców.

W nowych, zdigitalizowanych oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas na klientów czekają ekrany cyfrowe, tablety, stanowisko komputerowe, a także drukarka. Klienci mogą otrzymać na miejscu kartę debetową, wydawaną do ROR, kartę która jest gotowa do użycia i wydawana od ręki (tzw. instant issuing). Bezpłatna sieć wifi dostępna w kawiarence oddziału umożliwia pobieranie i korzystanie z aplikacji bankowej przy filiżance ulubionej kawy.

W placówce nowej generacji nie brakuje też komfortowych stanowisk do spotkań z doradcą. Nie wyglądają one jednak jak tradycyjne bankowe salki – wyposażone są w wygodne sofy, aby spotkanie z doradcą mogło przebiegać w kameralnej atmosferze. Dodatkowo, do dyspozycji klientów została oddana przestronna toaleta. Placówki  oferują także przestrzeń coworkingową z opcją zarezerwowania sali na różnego rodzaju konferencje – jest to powierzchnia z miejscami do samodzielnej pracy wraz z wyposażeniem oraz pokoje spotkań wraz z wyposażeniem.

ŹRÓDŁOBank BGŻ BNP Paribas
Poprzedni artykułSzybki i wygodny sposób na zakup smartfona w sieci Play dzięki usłudze Raty BGŻ BNP Paribas
Następny artykułCzas na szybkie, wygodne i bezpieczne płatności mobilne – wywiad z Adrianem Kurowskim, dyrektorem Visa w Polsce