Konto dla Ciebie

W kwietniu 2018 r. bank Credit Agricole wprowadził do swojej oferty „Konto dla Ciebie”. To zupełnie nowa propozycja z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami i promocjami. Posiadacze Konta dla Ciebie mogą korzystać m.in. z płatności Blik i karty wielowalutowej, a także pakietu ubezpieczeniowego „Pomoc dla Ciebie” i największego w Polsce Klubu Rabatowego.

Jesteśmy bankiem, do którego klienci najczęściej przenoszą swoje konta, co potwierdzają dane Krajowej Izby Rozliczeniowej. Niezależne badania Millward Brown pokazują z kolei, że jesteśmy jednym z najchętniej  rekomendowanych banków w Polsce. To zobowiązuje. Uważnie wsłuchujemy się w to, co mówią klienci. Nowa oferta jest precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania, dlatego proponujemy znacznie więcej niż standardowe na rynku cztery zera – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole. – Klientom owszem zależy na niskich opłatach za prowadzenie rachunku, coraz częściej jednak zwracają uwagę na to, jak szerokie możliwości otwiera przed nimi konto oraz jak atrakcyjne są promocje. Konto dla Ciebie skonstruowaliśmy biorąc pod uwagę właśnie te trzy różne elementy – wyjaśnia wiceprezes Marciniak.

Pod jedną wspólną nazwą „Konto dla Ciebie” – kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla klientów młodych i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie może być bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty. Wystarczy, że klient spełni bardzo proste warunki (w przypadku flagowego Konta dla Ciebie to tylko wpływ miesięczny 1 tys. zł oraz jedna płatność kartą lub BLIK). Przelewy Elixir zlecane przez internet oraz w aplikacji CA24 Mobile są oczywiście również bezpłatne.

Każdą kartą debetową do Konta dla Ciebie (nawet w wersji dla nastolatków) można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania (wystarczy w ramach konta otworzyć rachunek walutowy w danej walucie). Klient może również zdecydować się na miesięczny abonament, dzięki któremu wypłaty z bankomatów na całym świecie realizuje bez dodatkowych opłat za każdą transakcję. Karta w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać jej wygląd spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku. W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń Pomoc dla Ciebie.

To rozwiązanie znane z naszej wcześniejszej oferty, ale wzbogacone o nowe propozycje – mówi Grzegorz Górski, dyrektor pionu zarządzania produktami i segmentami w Credit Agricole. – W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne – zachęca Grzegorz Górski.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam z wysokim oprocentowaniem dla nowych klientów, a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych – płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i „końcówki” przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Dodatkowymi usługami udostępnionymi wraz z Kontem dla Ciebie są przelewy natychmiastowe Express Eliksir i płatności Blik. Konto dla Ciebie promowane jest  w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło.

Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. Wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje – dodaje wiceprezes Jędrzej Marciniak.