Smart Store Orange przy ul. Pańskiej w Warszawie

Otwarty w ubiegłym  roku Smart Store Orange przy ul. Pańskiej w Warszawie,  przygotowany jest zgodnie z najnowszą koncepcją organizacji salonu sprzedaży. To miejsce, w którym  świat realny i wirtualny przenikają się i uzupełniają. Dominuje tu  multimedialna forma prezentacji oferty, która zachęca do odkrywania cyfrowych rozwiązań. Wszystkie telefony, tablety gadgety, także nowości,  są aktywne i można je testować. Aranżacja przestrzeni pozwala na nawiązanie dobrej relacji sprzedawcy z klientami.

Orange_PANSKA5749

Przestrzeń Orange Smart Store jest podzielona na 3 strefy, nawiązujące do codziennych sytuacji, w których towarzyszy im technologia: Dom, Rozrywka, Firma. W salonie nie ma klasycznych stanowisk obsługi. Obsługa podąża za klientem do strefy, którą on sam sobie wybierze. W każdej strefie można dokonać zakupu i bezgotówkowej płatności.

Proste sprawy takie jak zaktualizowanie danych, sprawdzenie wysokości rachunku, czy doładowania można załatwić już na recepcji. Klienci mogą skorzystać także z kiosku multimedialnego w strefie samoobsługi i samodzielnie załatwić nieskomplikowane sprawy takie jak sprawdzenie stanu konta czy wykorzystanie pakietów.

Klienci mają do dyspozycji w salonie inteligentny system obsługi ruchu. Mogą wybrać dogodny dla siebie termin wizyty lub zapisać się do kolejki oczekujących na obsługę robiąc w tym czasie coś innego. Sms-em zostaną zaproszeni na konkretną godzinę do salonu.

Oczekując na obsługę, można otrzymać  tablet, pełniący rolę wirtualnego przewodnika po salonie. Dzięki zastosowaniu beaconów, na ekranie tabletu zobaczymy jakie rozwiązania są polecane w poszczególnych strefach. Tablety wyposażone są w technologię NFC – skanując dowolny produkt dostępny w salonie, klient uzyska natychmiast pełną informację o nim. Można też sprawdzić ofertę Orange i obliczyć zniżki. Tablet pełni też rolę  wirtualnego koszyka, do którego można dodawać wybrane produkty i usługi. Oprogramowanie tabletów jest zintegrowane ze stanowiskami sprzedaży, sprzedawca widzi , czym interesuje się klient i dzięki temu może go szybciej obsłużyć i przygotować dla niego ofertę „szytą na miarę”.

W Smart Store dostępna jest szeroka gama blisko 250 rodzajów akcesoriów  – etui, ładowarki, słuchawki, głośniki, czy zestawy głośnomówiące Zainteresowani najnowszymi technologiami, będą mogli zapoznać się np. z okularami do wirtualnej rzeczywistości, smart watch-ami, smart bandami, bezprzewodowymi ładowarkami indukcyjnymi czy technologią druku 3D.

Smart Store jest przyjazny  także dla klientów, którym przy załatwianiu spraw w salonie towarzyszą dzieci – dla nich przygotowano przytulną domową strefę rozrywki z atrakcyjnymi grami na konsoli PlayStation. W kasie salonu  można opłacić różne rachunki – nie tylko te z Orange, ale również za gaz, prąd i inne. Można tu zrealizować  płatności za pomocą punktów Payback.

Smart Store Orange to wyjątkowe miejsce, w którym komfortowo załatwimy wszystkie sprawy związane z usługami telekomunikacyjnymi Orange Polska. Zastosowane w salonie rozwiązania zapewniają efektywne wykorzystanie czasu, który klient w nim spędza.