Tłumacz migowy w ERGO Hestii

Ergo Hestia - logo RGBJako ubezpieczyciel w zakresie realizacji wszelkich działań na rzecz osób niepełnosprawnych od ponad 10 lat współpracujemy z Fundacją Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia – powiedział Arkadiusz Bruliński Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia.

W styczniu 2016 roku przeprowadzony został audyt dostosowania firmy dla potrzeb osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie rozwiązań architektonicznych, możliwości kontaktów z firmą, kompetencji pracowników czy materiałów reklamowych. Wnioski z tego raportu są obecnie opracowywane i w najbliższych miesiącach będziemy koncentrować się na wdrożeniu zaleceń po audycie, aby jeszcze lepiej być gotowym na współpracę z niepełnosprawnymi klientami oraz zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Od początku lutego br. głusi klienci ERGO Hestii mają możliwość porozumienia się za pośrednictwem tłumacza migowego. Usługa jest dostępna na stronie www ERGO Hestii oraz w aplikacji mobilnej Migam i daje osobom głuchym możliwość zakupu ubezpieczenia, obsługi polis oraz likwidacji szkody potwierdza Arkadiusz Bruliński.